Priredba „Dani kruha“ i provedba javnog događaja projekta EUvizija u našoj školi

U ponedjeljak, 14. listopada 2024. godine, u našoj smo školi svečanom priredbom obilježili dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Naše voditeljice, Martina i Lea, uvele su nas u program lijepim mislima i citatima. U priredbi su sudjelovali svi učenici naše škole pod vodstvom svojih učitelja i učiteljica. Naši su prvašići probili led igrokazom „Djedova pogača“, a zatim je slijedio niz lijepih recitacija i poučnih pjesmica. Priredba je završila molitvom.

Nakon priredbe, predstavnici Proni centra iz Osijeka predstavili su projekt EUvizija u kojem su tijekom prošle školske godine sudjelovali učenici naše škole pod vodstvom učiteljice hrvatskog jezika, vjeroučiteljice te stručnih suradnica škole. Tijekom predstavljanja projekta prikazani su i radovi naših učenika – videovinjete, photovoice te storytelling, koji su obrađivali teme vezane uz europske vrijednosti.

Priredbu i javni događaj projekta u velikom su broju posjetili članovi obitelji naših učenika, koji su dodatan doprinos dali i izradom pekarskih proizvoda kojima smo se na kraju svi zajedno počastili.

Ovim putem želimo izraziti zahvalnost i sudionicima priredbe, ali i publici koja ih je podržala!

Veselimo se nekom novom zajedničkom druženju!

fotogalerija

tekst i video : Mateja Dumančić, pedagoginja